Saada sõbrale
Hotellid  
Põhinimekirja hotellide broneerimine:

1. Valige portaalist www.hot-ex.ee/hotellid sobiv hotell. Kataloogis näidatud hinnavahemikud baseeruvad 1- kohalise toa hinnal, milles on juba arvestatud soodustus. Vaatamaks hotellide täpseid soodushindu, registreerige oma HEI kaart või logige sisse (vastav aken avaneb, kui valite mis tahes hotelli nupu „booking form“ või klikite hinnavahemikule, registreeruda saate ka aadressil www.hotel-express.com -- „Member registration“). Valige 1-3 varuvarianti juhuks, kui esimene hotell ei saa rahuldada Teie tellimust.

2. Kui hotelli kõrval ei ole rohelist nuppu „Online booking“, saatke e-kiri või helistage hotelli(desse) ning paluge reserveerida hotellikohad Teile vajalikuks perioodiks. Oma tellimuses tutvustage kindlasti ennast kui Hotel Express'i liiget ning paluge kinnitada tellimust ja HEI liikmetele kehtivat hinda. Soovi korral võime saata teile ingliskeelse näidiskirja broneerimiseks. NB! Palun olge teadlik, et sinine nupuke „Booking form“ ei ole online broneerimiseks! Nupuke „Booking form“ toimetab broneeringusoovi Hotel Express Estonia OÜ meiliaadressile. Aitame hea meelega broneeringut teha, kuid palume tähele panna, et meie tööaeg on E-R, 9.00-17.30. Nädalavahetustel või peale tööpäeva lõppu laekunud broneeringusoovidega tegeleme järgmisel tööpäeval.

3. Hotelli on võimalik broneerida meie kodulehel on-line juhul, kui hotelli tutvustuse juures on roheline nupuke „Online booking“. Broneeringu registreerimise protsessis näete kohtade olemasolu ja täpseid hindu vajalikeks päevadeks. Tellimuse vormistamiseks on vajalik kehtiv rahvusvaheline krediitkaart. Iga hotelli lühikirjelduse juures on märge maksetingimustest: „D“ – tasumine kohapeal; „P“ – ettemaks, mida debiteeritakse Teie krediitkaardilt broneeringu vormistamisel.

4. Kui suhtlete hotelliga otse ning hotelli töötaja ei ole teadlik Hotel Express'ist, paluge teda konsulteerida hotelli juhtkonnaga ning saata Teile vastus koos soodustariifiga. Arusaamatuste puhul hotelliga soovitame kohe pöörduda meie büroosse tel: +372 6309 400, või Hotel Express’i peakontorisse Kristiansandis (Norra) tel: +47 38 07 01 77. Kasulik on teada hotelli töötaja nime, kellega olete rääkinud. NB! Online-märgega hotellid annavad HEI-soodustust vaid on-line broneerimise teel ning neid ei saa broneerida telefoni või otse e-kirja teel!

5. Hotelli otse broneerides nõudke alati hotellilt kirjalikku kinnitust nii toa, kui hinna osas. Ärge unustage kontrollida, kas hind sisaldab hommikusööki ja kas sellele lisanduvad mingid maksud (KM vms.).

6. Kindlustamaks, et Teie tuba ootab Teid, garanteerige broneering krediitkaardiga ja/või teatage hotellile oma kõige hilisem arvestatud saabumise aeg.

7. Hotellis registreerumisel esitage oma HEI kaart. Põhinimekirja hotellid võimaldavad broneerida ühe kaardi kohta ühe HEI soodustusega toa ning nõuavad, et kaardiomanik oleks toa kasutaja.

8. Juhul, kui elektroonilises andmebaasis avaldatud hotell keeldub pakkumast Teile soodustust teisel põhjusel, kui vabade kohtade puudumine, palume teatada sellest tel. +372 6309 400, e-mail: info@hot-ex.ee. Oleme tänulikud ka Teie kõikvõimalike kommentaaride ja ettepanekute eest Hotel Express'i töö kohta. Võimalikud kaebused palume esitada: Eestis asuvate hotellide kohta – 2 päeva jooksul, teistes riikides asuvate hotellide kohta – 1 nädala jooksul.

9. Kui Te ei leia sobivat hotelli HEI põhikataloogist, on Teil Hotel Express kaardi omanikuna õigus kasutada meie uut, suurklientidele loodud broneerimissüsteemi: HEI Online. Palun tutvuge selle tingimustega kõrvaloleva menüü valikust “HEI-Online – veel 85 000 hotelli!”